Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Czwarty w powiecie!

Opublikowano: wtorek, 05, czerwiec 2018

Znamy już wyniki 18 edycji Ogólnopoloskiego Konkursu Języka Angielskiego „Fox”.

Przypominam, że był to konkurs dedykowany wszystkim uczniom klas I – IV. W celu przygotowania się do konkursu uczniowie musieli przeczytać lekturę w języku angielskim oraz zapoznać się z tematyką ochrony środowiska. Następnie rozwiązywali jednorazowy test złożony z zadań wielokrotnego wyboru, sprawdzając swoje umiejętności językowe, wiedzę językową oraz kulturoznawczą.   

Najlepszy w naszej szkole okazał się uczeń klasy 1 D – ARTUR DWORNIK zdobywając 97.50 pkt na 150 możliwych.  Co więcej, Artur osiągając tak dobry wynik zajął w swojej kategorii IV miejsce w powiecie wadowickim.

Zaraz za Arturem w naszej szkole uplasowali się następujący uczniowie:

II miejsce w szkole :  MARTYNA CINAL  z klasy 1 TS  (86.25 pkt)

III miejsce w szkole: PAULINA RUSINEK  z klasy 1 TS ( 77.50 pkt)

Jak widać uczniowie klas pierwszych okazali się najlepsi ! IV miejsce w szkole, a tym samym najlepsze spośród klas II-IV, zajął Dawid Ścibik z klasy drugiej. Zdobył on 75 pkt.

Wszystkim tym, którzy spróbowali swoich sił w konkursie, a szczególnie osobom, które zdobyły najwyższe wyniki serdecznie GRATULUJEMY!

Aleksandra Grabowska

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie