Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Akcja charytatywna dla małej Zuzi

Opublikowano: czwartek, 09, marzec 2017

Od 6 marca do 6 kwietnia organizowana jest w naszej szkole akcja charytatywna dla małej Zuzi z Nidku,

która cierpi na ciężką postać padaczki lekoopornej. Zuzia urodziła się jako zdrowa dziewczynka, jednak nagły atak choroby spowodował, że w ciągu jednego dnia przestała widzieć. Z każdym kolejnym dniem Zuzia stawała się coraz bardziej wiotka. Jedynym ratunkiem dla jest kosztowne leczenie w Niemczech. I w tym miejscu zwracamy się do Was, drodzy uczniowie. Liczymy, że wspólnie uda się nam przekazać ogromny dar serca w postaci wsparcia finansowego dla rodziny Zuzi. Wierzymy, że najważniejsza jest dla was bezinteresowna pomoc. Jednak dla klas którym uda się uzbierać największą liczbę pieniędzy przewidziane są nagrody. 1. Miejsce - trening dla całej klasy na siłowni Syndykat 2. Miejsce - 1 dzień bez pytania 3. Miejsce - 3h bez pytania Z góry dziękujemy za waszą szczerą chęć pomocy i za każdą ofiarowaną złotówkę.

SU

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie