Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Maraton czytelniczy - relacja

Opublikowano: wtorek, 25, październik 2016

W dniu 24 października br. odbył się w naszej szkole Maraton czytania.

Do udziału w nim zgłosiło się 11 klas, które w ciągu całego dnia, na każdej lekcji  przez 10 minut czytały na głos wybraną przez siebie książkę. Niektórzy skorzystali również z szansy uniknięcia odpytywania i przebrali się za postaci książkowe. Dlatego na  korytarzu naszej szkoły można było dziś spotkać postaci z „Harrego Pottera”, Pocahontas i aż dwóch Wiedźminów. Na szczególne uznanie zasługuje klasa 1f, która w całości przebrała się za uczniów Hogwartu. Szkoda, że niewielu osobom wystarczyło wyobraźni i chęci, by wziąć udział w zaproponowanej zabawie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tej czytelniczej akcji.

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie