Uwaga koronawirus-procedury

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Jubileuszowa XX kwesta na cmentarzu

Opublikowano: poniedziałek, 26, październik 2020

Jubileuszowa XX kwesta na ratowanie zabytkowych nagrobków cmentarza w Andrychowie tym razem w nieco innej formie. Nasza szkoła rokrocznie czynnie włączała się w tą akcję.

W tym roku zachęcamy do przyłączenia się do akcji za pośrednictwem zrzutka.pl pod adresem https://zrzutka.pl/skehx9

Opis zrzutki

DWADZIEŚCIA tysięcy na DWUDZIESTĄ andrychowską kwestę? Pewnie marzenie... ale spróbujemy! Towarzystwo Miłośników Andrychowa wraz z Hufcem andrychowskich harcerzy kwestują od 2001 r. Dotychczas udało się dokonać gruntownej restauracji 13 form nagrobnych. 14. trafił do pracowni konserwatorskiej, a od 2019 r. prowadzone są prace na Kaplicy Horunterów i Chlebowskich. Tylko dzięki Wam, dzięki Darczyńcom ta akcja ma sens, przyszłość i przynosi owoce! Rekordowa kwesta to był 2018 rok - udało się wówczas zebrać do puszek kwestarskich 20962,13 zł. W czasie trwającej pandemii kwesta w dniu 1 listopada 2020 r. będzie inna i dlatego też przenosimy się do internetu! Prosimy o rozpropagowanie naszej akcji wśród znajomych! Ślemy ukłony wszystkim, którzy przez te 20 lat pomogli TMA oraz wsparli nasze działania! Zdrowia i spokoju!

 

Więcej zdjęć oraz informacji znajdziecie Państwo na stronie: https://www.facebook.com/towarzystwomilosnikowandrychowa/

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie