Uwaga koronawirus-procedury

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Rajd szkolny dla Marcelinki

Opublikowano: poniedziałek, 12, październik 2020

W ubiegły piątek, w słońcu poranka, nasi pierwszoklasiści wraz z opiekunami wyruszyli na rajd integracyjny.

Nasza szkoła w tym roku postanowiła pomóc małej wojowniczce Marcelince i zostaliśmy honorowym ambasadorem VIII Biegu o Serce Zbója spod Złotej Górki. Przemierzyliśmy wspólnie pieszo dla Marcysi prawie 2000 kilometrów. Strudzeni marszem na stadionie w Zagórniku czekało na nas mnóstwo ciekawych konkurencji, ciepła grochówka i dla zwycięzców nagrody. Dla nas to była świetna zabawa, a przy okazji mogliśmy pomóc malutkiej Marcelince. Wiemy przecież, że miłość to jedyna rzecz, którą się mnoży dzieląc. A hojność naszych uczniów jest wielka. Udało nam się zebrać kwotę 2833.14zł. Wiemy, że to kropla w morzu potrzeb w leczeniu Marcelinki ale obiecujemy, że na tym nie poprzestaniemy.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie