Uwaga koronawirus-procedury

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Zbiórka karmy w Andrychowie

Opublikowano: środa, 07, październik 2020
karma

Nadchodzi okres zimowy, który jest szczególnie ciężkim czasem zarówno dla schronisk jako organizacji, jak i ich czworonożnych mieszkańców.

 

Nasz szkoła wspiera akcję K.S. Beskid Andrychów oraz Kotełkową Drużynę-  wspaniałą grupę młodych ludzi dokarmiających bezdomne kociaki, dbających o ich leczenie i sterylizacje. Zbieramy dla piesków i kociaków: karmę suchą, w puszkach, mogą być kocyki, smycze dla psiaków. Termin do 23.10.2020, miejsce zbiórki sala 48

Osoby, które przyniosą karmę, otrzymują kody uprawniające do udziału w konkursie na hasło, filmik, hashtag zachęcające do adopcji zwierząt z schronisk. Najlepsza praca zostanie nagrodzona, autor otrzyma laptop ufundowany przez sponsora K.S. Beskidu Andrychów. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie