Uwaga koronawirus-procedury

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Spedytorsko-turystyczne „Himalaje”

Opublikowano: wtorek, 06, październik 2020

W przepiękny wtorkowy poranek, 22 września grupa ambitnych zwolenników aktywnego wypoczynku z klasy 3ts wyruszyła na trasę Beskidu Małego.

Wspomagani przez p. Martynę i psa ratownika turyści i spedytorzy podjęli wyzwanie zdobycia szczytu Leskowca. Bezchmurne niebo oraz walory przyrodnicze pasma Beskidów dodatkowo sprzyjały pozytywnej atmosferze i wesołym nastrojom. Pokonując kolejne metry wzniesienia oraz bariery własnych możliwości po około godzinnej wędrówce grupa stanęła na szczycie. Sprzyjające warunki atmosferyczne zaowocowały przepięknymi widokami na okoliczne pasma górskie. Odpoczynek w schronisku, ognisko na szczycie oraz integracyjne zadania naładowały akumulatory grupy na trasę powrotną oraz wymagającą klasę trzecią.

W głowach już zrodziły się pomysły na kolejne wędrówki górskimi szlakami ;-)

Tekst A. Skowron

Zdjęcia M. Matusiak, A. Skowron

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie