Uwaga koronawirus-procedury

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Turyści z „Kotarbina” eksplorują Beskid Śląski projekt digiHIKE ERASMUS+

Opublikowano: czwartek, 24, wrzesień 2020

Uczniowie klasy 4t i przedstawiciel 2ts uczestniczyli w wycieczce górskiej w Beskid Śląski. Trasa wycieczki wymagająca, ale przy sprzyjającej pogodzie, widokowym szlaku, świetnych humorach i miłemu przewodnikowi nie sprawiła większych trudności.

 

W końcu to turyści i to preferujący turystykę kwalifikowaną. Trasa wycieczki: Szczyrk ( Przełęcz Salmopolska - Przełęcz Biały Krzyż)– Malinów – Malinowa Skała –  Kopa Skrzyczeńska – Małe Skrzyczne – Skrzyczne – Szczyrk (dystans: 12,5km;  przewyższenia: 496m)

Nasi uczniowie uczestniczą w wycieczkach w ramach projektu digiHIKE (Youth Hiking in the Digital Age) realizowany w Akcji Młodzież programu Erasmus+, którego głównym celem jest zwiększenie zaangażowania młodych ludzi w turystykę górską. Organizowane wycieczki są bezpłatne dla młodzieży klas turystycznych.

Justyna Kutyła

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie