Uwaga koronawirus-procedury

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Ogólnopolski sukces Joasi

Opublikowano: czwartek, 10, wrzesień 2020

W czerwcu br. informowaliśmy o tym,  że  przewodnicząca naszej Spółdzielni Uczniowskiej Asia Kryska teraz już klas 4e  zdobyła  główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie organizowanym z okazji 120-lecia powstania Pierwszej Spółdzielni Uczniowskiej na ziemiach polskich.

Konkurs literacki był organizowany przez Krajową Radę Spółdzielczą  i Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. We wtorek 8 września Asia wraz z opiekunem Spółdzielni Panią Małgorzatą Majdak w Krakowie odbierała nagrodę. W reżimie sanitarnym uczestniczyłyśmy w zebraniu Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy, na którym Pani Prezes Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej – Anna Bulka przedstawiła zebranym 120 letnią historię spółdzielczości uczniowskiej na ziemiach polskich. Prezes Zarządu Związku Pan Janusz Paszkowski wręczył Joasi nagrodę oraz poinformował zebranych o tym, że pracę konkursowa została opublikowana w lipcowym numerze Miesięcznika Spółdzielczego Tęcza Polska.

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu. Jesteśmy dumni.

Opiekun Małgorzata Majdak

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie