Rekrutacja 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Pieniądze na Syberię - stare monety dla misjonarzy

Opublikowano: sobota, 01, luty 2020
stare pieniadze

Szkolne Koło Caritas zachęca całą społeczność szkolną do wsparcia inicjatywy zbiórki starych monet dla Misjonarzy na Syberii.

 

„Pomysł jest banalnie prosty. Niemal w każdym domu znajdują się monety pamiętające czasy PRL-u albo jakieś drobne przywiezione z zagranicznego wojażu. Pojedyncze lub kilka nie stanowią prawie żadnej wartości, natomiast gdy zbierze się ich więcej, można je sprzedawać w pakietach kilkunastu lub kilkudziesięciu sztuk, a pieniądze z nich uzyskane przeznaczyć na szlachetne potrzeby”.

Pierwsza część zbiórki objęła dekanat pomysłodawcy proboszcza Parafii
z Łodygowic. Trzy potężne skrzynie, a w nich 105 kg monet, o tego ponad 5 tys. zł, 120 funtów brytyjskich, 6,5 tys. koron czeskich i ponad 200 euro – tyle pieniędzy trafiło pod koniec roku na ręce karmelity o. Mirosława Zięby jako dar dla wspólnoty katolickiej św. Rafała Kalinowskiego w Usolu Syberyjskim
w Rosji.

Bardzo prosimy o rozejrzenie się w czasie ferii po zakamarkach naszych szuflad i przyniesienie do końca lutego poszukiwanych monet do Pań Katarzyny Kocemby i Krystyny Pyzio.

Dla ucznia, który przyniesie wagowo najcięższe „znaleziska” przewidziana nagroda – 1 dzień bez pytania.

Organizatorzy Szkolne Koło Caritas

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie