Rekrutacja 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Zimowe szaleństwo kulinarne - Gorfoczwartek

Opublikowano: czwartek, 30, styczeń 2020

Aby osłodzić ostatnie dni nauki przed zimowymi feriami, w czwartek 23 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował Gofroczwartek.

Na przerwach od lekcji 3 można było spróbować pysznych gofrów w różnych aranżacjach smakowych: z dżemem, kremem czekoladowym, bitą śmietaną, polewą i owocami. Dla amatorów słodkości przygotowano szereg promocji: za wyniki w nauce oraz aktywność fizyczną. Każdy, kto w czwartek otrzymał z przedmiotu ocenę bardzo dobrą był uprawniony do 50% zniżki a osoby, które otrzymały ocenę celującą otrzymywały gofra gratis. Promocja dla propagujących ruch i aktywność fizyczną była przyznawana dla osób, które udokumentowały na filmiku ćwiczenia na szkolnej siłowni zewnętrznej.

Opiekunowie SU bardzo dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg tego dnia.

Tekst: Aneta Skowron

Zdjęcia: Rafał Smolec 3d

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie