Rekrutacja 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Biblioteka przypomina

Opublikowano: środa, 08, styczeń 2020
mol

Już od roku nasza biblioteka szkolna obsługiwana jest przez program MOL net+, dający możliwość internetowego dostępu do katalogu

(sprawdzenia, czy poszukiwane pozycje książkowe są dostępne w naszym księgozbiorze), zarezerwowania  dla siebie wybranej książki, przedłużenia czasu jej wypożyczenia, a także dostępu do własnego konta czytelniczego i sprawdzenia czy nie ma na nim „zadłużenia” wobec biblioteki.

System automatycznie generuje także przypomnienia o zaległościach i wysyła je na adres poczty mailowej czytelnika.

Przypominam, że aby „wejść” do e-biblioteki, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę na stronie naszej szkoły (e-zasoby - e-biblioteka), a następnie zalogować się, używając takiego samego  e-maila
i hasła, jakim logujemy się do dziennika elektronicznego. Intuicyjnie oznaczone ikonki podpowiedzą nam, jak się tam poruszać, m.in. pod ikonką ludzika znaleźć można konto czytelnika.

Zachęcam do zapoznania się z możliwościami programu MOL net+, a przede wszystkim proszę
o terminowe zwracanie do biblioteki wypożyczanych z niej książek.

 

Krystyna Pyzio

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie