Rekrutacja 2020/2021

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Święta, święta idą święta… 1tn i 1e w Krakowie

Opublikowano: poniedziałek, 06, styczeń 2020

W dniu 10 grudnia 2018 roku pojechaliśmy do Krakowa wraz z p.J.Kutyłą, p.I.Kapelą i p.E.Zwieńczak. Celem naszej wycieczki był Targ Bożonarodzeniowy.

„Jarmark” zorganizowany był na Krakowskim Rynku Głównym i wiąże się on z ponad stuletnią tradycją. Przywitały nas dźwięki kolęd, zapach choinki, specjały świąteczne, kolorowe ozdoby choinkowe, migające światełka…  Zakupiliśmy drobne prezenty dla naszych bliskich. Kolejną atrakcją wycieczki była wizyta w Muzeum Witrażu. Mieliśmy okazję zobaczyć fachowców przy pracy i dowiedzieć się jak powstają olbrzymie witraże, które najczęściej spotykamy w kościołach. Na koniec wzięliśmy udział w warsztatach robiąc własne lampiony. Dla wszystkich życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt

Tekst: I.Kapela

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie