Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Zakończenie roku wolontariatu Caritas

Opublikowano: wtorek, 31, grudzień 2019

W dniu 19 grudnia przedstawiciele naszego Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem mieli zaszczyt uczestniczyć w podsumowującym spotkaniu Wolontariatu Caritas naszej Diecezji.

Miło nam poinformować, że nagrody za pracę w roku 2019, w postaci bonów do Galerii Sfera, otrzymali Asia, Kinga i Janek. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do pracy jako Wolontariusze. W tym przedświątecznym spotkaniu oprócz księdza Koordynatora Tomasza Niedzieli uczestniczył także sekretarz biskupa ksiądz Piotr Góra. Były życzenia świąteczne dla szkół i przedpremierowy pokaz życzeń Biskupa Romana Pindla nagrany w Parafii Św. Stanisława w Andrychowie.
Opiekun Małgorzata Majdak

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie