Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Podarki dla Hospicjum

Opublikowano: poniedziałek, 23, grudzień 2019

Na naszej stronie szkolnej pisaliśmy już o Mikołajowych akcjach dla pacjentów wadowickiego szpitala, w które w grudniu zaangażowała się społeczność CKZiU.

Wspomnieć tutaj należy jeszcze o przedświątecznych działaniach Szkolnego Koła Caritas na rzecz Hospicjum Domowego.

Do rąk jego pacjentów dotarły, za pośrednictwem pań pielęgniarek, przygotowane przez nas symboliczne upominki i karteczki z życzeniami, a 7 grudnia nasz reprezentant - Kuba Krupnik w przebraniu św. Mikołaja odwiedził, wraz z personelem Hospicjum, kilkoro chorych maluszków, by ucieszyć je przygotowanymi przez wolontariuszy prezentami. Tuż przed świętami do Hospicjum dotarły także zakupione przez nas (z funduszy zebranych przez uczniów i nauczycieli) rotory - „rowerki”, które posłużą chorym jako sprzęt rehabilitacyjny. Cieszymy się, że jak co roku mogliśmy wspólnie wspomóc tym, którzy szczególnie potrzebują naszego wsparcia i życzliwości.

Krystyna Pyzio

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie