Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Konkurs prawa pracy

Opublikowano: poniedziałek, 16, grudzień 2019

Dnia 12 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 3 ab Michał Pałosz oraz Szymon Pszczółka pod opieką pani M. Huczek wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Państwową  Inspekcję Pracy w Krakowie.

Był to  etap regionalny  konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy” . Konkurs odbył się w  Hotelu Inter House w Krakowie. W etapie okręgowym konkursu brało udział około 90 uczniów i chociaż byliśmy pewni zwycięstwa niestety nie udało nam się zakwalifikować do etapu ogólnopolskiego. Poziom konkursu był bardzo wysoki, uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromną wiedzą z zakresu prawa pracy oraz przepisów bhp za co im dziękujemy i gratulujemy sukcesu.

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie