Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Podsumowanie zbiórki żywności

Opublikowano: niedziela, 15, grudzień 2019

Szkolne Koło Caritas w naszej szkole w dniach 06 i 07 grudnia br. przeprowadziło zbiórkę żywności pod hasłem TAK POMAGAM.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu w akcję Społem PSS Andrychów wolontariusze zbierali żywność w sześciu sklepach rodzimej sieci. Przez dwa dni zebraliśmy  825,66 kg żywności, która zostanie przekazana dla rodzin naszych uczniów oraz dla potrzebujących rodzin z Parafii Św. Stanisława BM na osiedlu.

Dziękujemy bardzo młodzieży, nauczycielom i pracownikom CKZiU, którzy zaangażowali się w zbiórkę.

Organizatorzy Edyta Zwieńczak, ks. Wojciech Medwid i Małgorzata Majdak

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie