Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Mikołajki w CKZiU

Opublikowano: niedziela, 15, grudzień 2019

W piątek 6 grudnia wszystkich grzesznych nauczycieli i grzecznych uczniów odwiedziła samorządowa drużyna św. Mikołaja z symbolicznym słodkim upominkiem.

W tym dniu Radiowęzeł Szkolny umilił  wszystkim czas bożonarodzeniowymi piosenkami oraz zorganizował Dzień Tematyczny. Wszyscy uczniowie, którzy zaaranżowali swoje stroje świątecznie i mikołajkowo byli zwolnieni z przygotowania bieżącego.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego gorąco dziękują Jankowi z 2ts oraz Oli i Justynie z 2de za zaangażowanie i pomysłowe stroje oraz Kubie z 2de za oprawę fotograficzną. Te słodkie upominki mogły dotrzeć do naszych uczniów dzięki uprzejmości pani Prezes PSS Społem za co Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje.

Zdjęcia: Kuba Gagracz 2de

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie