Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Mikołajkowy zawrót głowy!

Opublikowano: poniedziałek, 09, grudzień 2019

Tradycją już jest, że w grudniu w okolicy Mikołajek społeczność CKZiU w Andrychowie otwiera swoje serca i pomaga tym, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji.

W tym roku uczniowie i nauczyciele " Kotarbina" wsparli oddziały Pediatrii i Geriatrii Szpitala Powiatowego w Wadowicach. Dla dzieci Mikołaj przyniósł 40 nowych kompletów pościeli i drobne upominki, natomiast pacjenci oddziału geriatrii otrzymali biblioteczkę pełną książek, które zapewne umilą pobyt w szpitalu. W akcji tworzenia biblioteczki pomagała kawiarnia Galicjanka z Wadowic, gdzie wszyscy chętni mogli przynosić książki dla pacjentów szpitala.  Mikołaj w obecności elfów odwiedził dzieci przebywające na oddziale w piątek, 6 grudnia, sprawiając wiele radości i wywołując wiele uśmiechów.

Dziękujemy za zaangażowanie WSZYSTKIM klasom i wychowawcom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w naszą świąteczną akcję. Razem możemy więcej! :)

Organizatorzy: B. Kowalczyk, M. Latała

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie